Pligg

Merhabalar uzun zamandır yazı yazamadım farkındayım, telafi etmek istiyorum yakın zaman içerisinde. Aşagıdaki yazı aslında TC Kimlik Numaralarının Sayısal Algoritması yazıma bi yorum olarak geldi. Yorum sahibi Kaanca01. Bende burada bunu paylaşmak istedim. Aynen yayınlıyorum.

Bu algoritmayı daha once ögrenseydik kimlik.nvi.gov.tr nin WS leri açıkken, bununla çok güzel bir soy agacı programı yapabilirdik. Gerçi KPS yi kullansak yine mümkün neyse makale burada buyurunuz :

Formül bir kaç kez kullanıldığında daha basitleşmiş olduğunu göreceksiniz.

Merhabalar, ben Çeliker BAHÇECİ. 2004 den beri özel sektörde bilgisayar mühendisligi ve egitmenlik yapıyorum. Yine aynı yılın Ekim ayından beri sitemde.Net ile programlama ve hayat görüşüm ile ilgili makalelerimi yayınlıyorum. Blogum dışında Yazgelistir.com, mobilnedir.com gibi ineta kapsamındaki bir çok siteye Microsoft teknolojileri ile ilgili yazılar yazmaktayım.
Bu site ile sizinde hayatınızı anlamlandırmanızda bir parça katkımın olması dilegiyle.

Copyright © 2009 - Celiker BAHCECI
Çeliker BAHÇECİ - -

Celiker BAHCECI  TC Kimlik Numarasından Soy Agacı Çıkarma
Você escolhe o aparelho que melhor se encaixa nas suas necessidades e pode fazer ligações no mundo todo pelo valor de uma ligação local É muito.
Тэги:Pligg Digital Download Marketplace, Pligg, Celiker BAHCECI TC Kimlik Numarasından Soy Agacı Çıkarma, Becker Content Manager Herunterladen, Tutto sulle visure camerali e visure catastali, Website Tutorials Find Out How to Use the Most Popular, How to Track and Report Stolen iPad Ipadastic!, TOP 100 Impressive Torrents Picker Free Search Engine, 社長ブログ 9勇気をもって事に当たる 目標は経常利益1億円超企業, Synonymer till plenum Synonymerse,